Utdanning 2016-02-11T12:00:39+00:00

Gjennomført dommerkurs:

NavnKlubbKurs
Leif Terje FonnesBergenNSqF, dommer A
Jarle DahleBærumNSqF, dommer A
Tor Olav MyhreGrorudNSqF, dommer A
Hans PeterssonHafrsfjordNSqF, dommer A
Hans Olav TorgersenHafrsfjordNSqF, dommer A
Reidun RibesenHafrsfjordNSqF, dommer A
Signe HjartlandLarvikNSqF, dommer A
Tore HjartlandLarvikNSqF, dommer A
Daniel HjartlandLarvikNSqF, dommer A
Ida F SønjuLysakerNSqF, dommer A
Stig KobbevikLysakerNSqF, dommer A
Petter HermannsenMossNSqF, dommer A
Espen NilsenMossESF, level 2
Harald KirkerødNTNUINSqF, dommer A
David LøiteOsloNSqF, dommer A
Mike OffOsloNSqF, dommer A
Marianne NøttumOsloNSqF, dommer A
Stig OlsenOsloNSqF, dommer A
Tom Lohre HansenSageneNSqF, dommer A
Glenn Ulrik HalvorsenTønsbergNSqF, dommer A
Marie Strand SchildmannÅsaneNSqF, dommer A
Frank WikneÅsaneNSqF, dommer A
Kenneth GjertsenÅsaneNSqF, dommer A
Helen LiholtNSqF, dommer A
Hans Christian FjeldbergNSqF, dommer A

Gjennomførte trenerkurs:

NavnKlubbKurs
Elin BlikraBergenTrener 1
Leif Terje FonnesBergenTrener 1
Erlend FonnesBergenTrener 1
Bjørnar StaldBergenTrener 1
Christopher AuneBodøTrener 1
Martin GazeBodøTrener 1
Martin RindahlBodøTrener 1
Gard AasnessBærumTrener 1
Trym AasnessBærumTrener 1
Andreas BøBærumTrener 1
Nicolai BøBærumTrener 1
Stefan ZaborowskiBærumTrener 1
Madeleine HyllandBærumTrener 1
Marianne HyllandBærumTrener 1
Hans PeterssonHafrsfjordTrener 1
Hans Olav TorgersenHafrsfjordTrener 1
Lars Christian DolvenHafrsfjordTrener 1
Sigbjørn BirkelandHafrsfjordTrener 1
Kim Are KillingbergHafrsfjordTrener 1
Christian CockHafrsfjordTrener 1
Bendik GeitleHafrsfjordTrener 1
Bjørn-Rune ØsterhusHafrsfjordTrener 1
Arve Ubøe RohdeHaugesundTrener 1
Signe HjartlandLarvikTrener 1
Dan Rudi Abrahamsen MosjøenTrener 1
Frode DorpMosjøenTrener 1
Tom Bertil EriksenMosjøenTrener 1
Lincoln Leeder MosjøenTrener 1
Torbjørn NicolaisenMosjøenTrener 1
Peter SkrabakMosjøenTrener 1
Kåre SætherMosjøenTrener 1
Jesper PhillipsMossTrener 1
Filip PintoMossTrener 1
Mathias SträngMossTrener 1
Lotte ToverudMossTrener 1
Trond OttesenNidarosTrener 1
Clive PackmanNidarosTrener 1
Mette BrustadNidarosTrener 1
Kurt-Ove GrønvikNidarosTrener 1
Daniel LuppOSI SKTrener 1
Antionia DiasOsloTrener 1
David LøiteOsloTrener 1
Svein Erik MyrbakkenOsloTrener 1
Stig OlsenOsloTrener 1
Anette RamstadOsloTrener 1
Elias Boyd RatejczakOsloTrener 1
Simen WiigOsloTrener 1
Even AkselsenSarpsborgTrener 1
Kenth WikbjerTromsøTrener 1
Henning HegbomVangenTrener 1
Bo Platzack AsÅsTrener 1
Frank WikneÅsaneTrener 1
Lars Erik MidjoTrener 1
Lars Einar IngvaldsenTrener 1
Navn:Klubb:Kurs:
Stefan ZaborowskiBærumSwedish Level 2
Stig OlsenOsloSwedish Level 2
Navn:Klubb:Kurs:
Stefan ZaborwoskiBærumESF Level 2
Brian PhillipsMossESF Level 2
Jesper PhillipsMossESF Level 2
Bendik GeitleHafrsfjordESF Level 2
Hans PetersonHafrsfjordESF Level 2
Jan CarlsenÅsaneESF Level 2

Hvis du har bestått dommer eller trenerkurs og navnet ditt ikke er oppført på denne listen, vennligst ta kontakt med forbundskontoret. Ta gjerne kontakt med forbundskontoret om det er noe annet du lurer på.