INNAFOR-seminarene retter seg mot trenere, foreldre og andre voksne som har en rolle rundt idrettsungdom. Gjennom faglige innlegg og dialog tas det opp problemstillinger mange møter i praksis, men som sjelden behandles samlet i idrettshverdagen.
Temaene spenner fra kosthold og prestasjonspress til doping, pengespill, garderobekultur og trygghet i idretten. Et sentralt mål er å gi voksne bedre forutsetninger for å møte spørsmål, gråsoner og utfordringer på en informert og reflektert måte.
Neste seminar arrangeres 13. april på Scandic Helsfyr i Oslo, kl. 17:30 til 21:00. Deltakelse er gratis, men krever påmelding av hensyn til servering. Påmelding skjer på antidoping.no/innafor. Informasjon finnes blant annet på arrangementets Facebook-side samt denne linken.
INNAFOR arrangeres flere steder i landet gjennom året. Se tabellen nedenfor for oversikt. Informasjon om de enkelte seminarene, inkludert program og påmelding, finnes på antidoping.no/innafor.
|
Oslo |
13. april |
Scandic Helsfyr |
|
Bodø |
29. april |
Stormen Konserthus |
|
Trondheim |
11. mai |
Scandic Lerkendal |
|
Molde |
19. mai |
Molde Konferansesenter |
|
Alta |
25. august |
Thon Hotel Alta |
|
Vestby * |
22.september |
Vestby kulturkvartal |
|
Bergen* |
15.oktober |
Litteraturhuset i Bergen |
|
Tromsø |
19. oktober |
Quality Hotel Saga |
|
Kristiansand |
3. november |
Sjørøverteateret Dyreparken |
